חזור / קורס הנדסה תיאורית

 

בשביל להצליח, צריך לעבוד קשה.

 

בשביל להקל עליכם את העבודה – אני כאן.

 

קורס הנדסה תאורית הוא השקעה של חודשי עבודה רבים, הכל בכדי להביא לכם את החומר המקיף ביותר, בצורה המקצועית, הברורה והמובנת ביותר.

 

קורס זה מיועד בראש ובראשונה להנדסאי אדריכלות הניגשים לבחינות מה"ט במקצוע זה, אולם הוא מתאים לכל תכנית לימודים הכוללת נושא זה – ארכיטקטורה, הנדסה ועוד.

תמצאו פה הסבר ותרגול לחומר במקצוע אשר רבים מתקשים בו, ממש מורה פרטי להנדסה תאורית .

 

אתם עדיין חוששים?  אין לכם סיבה, אני בטוח באתר ובטיב החומר אותו אנחנו מעבירים לכם בצורה המקצועית ביותר ולכן אנחנו שמחים לקחת אחריות!

 

סטודנט שירכוש את הקורס אך מכל סיבה שהיא לא יעבור את מבחן מה"ט (ובינינו, לא חסרות סיבות- קמת על רגל שמאל, חטפת מיגרנה רצינית, או סתם רגליים קרות ועוד ועוד…) – יקבל שוב גישה לקורס, ללא תוספת מחיר, למבחן המה"ט שאחריו !

 
ככה תוכלו להיות בטוחים, לא רק שאתם עושים השקעה כספית נמוכה יחסית וחוסכים שיעורים פרטיים, אלא גם תקבלו גם מורה פרטי להנדסה תאורית וגם אחריות מלאה הכוללת גישה נוספת לקורס במקרה שלא תעברו את בחינת המה"ט.

 

אין לכם דבר להפסיד – אלא רק להרוויח !

 

אז מה כולל קורס הנדסה תאורית ? 

 

קורס הנדסה תיאורית (או גיאומטריה תיאורית) זהו קורס המקנה לכם את הכלים לתיאור עצם תלת מימדי, גודלו ומיקומו, באמצעים דו מימדים.

 

זהו מקצוע המשפר את יכולת הראיה המרחבית ומקנה לסטודנט את הכלים ההכרחיים לו להמשך, לבטא את רעיונותיו באופן תלת מימדי וכבסיס לשרטוט.

 

httv://

 

הנושאים הנלמדים בקורס הנדסה תאורית להנדסאי אדריכלות :

 

איזומטריה וחתכיםנלמד מהבסיס – כיצד נשרטט היטלים בדו מימד וכיצד להעבירם, בעזרת איזומטריה – לתלת מימד. נלמד לזהות את גבולות החתך ולשרטט חתכים באיזומטריה. בתוך נושא זה נרחיב ונלמד גם איזומטריה וחתכים לא רציפים- חתכים שמחולקים לשניים.

 

גליליםכיצד לשרטט גליל במידות הנכונות ובתוך כך גלילים מחוברים וגליל עם חור גלילי.

 

גגותבנושא הגגות נרחיב את נושא מציאת גודל אמיתי של המישור ונחלק זאת לשני תתי נושאים – גגות ומציאת גודל אמיתי של מישור דרך פאי 2 ו- גגות ומציאת גודל אמיתי של מישור דרך פאי 3.

 

חדירת גופים – נלמד לשרטט וליצור גופים שחודרים זה לזה, נרחיב בנושא חדירה שיוצרת חור ובנושא נוסף, חדירת גופים – יצירת גוף חדש.

 

כל הנושאים הנלמדים בקורס הנדסה תאורית מלווים בהסברים ברורים ובפתרון תרגילי מבחנים שונים.

 

תוכלו להתמקד במה שאתם זקוקים בו לחיזוק, לעצור את סרטון הוידאו, לחזור אחורה, לתרגל במקביל ולראות שוב ושוב עד שתרגישו שליטה מלאה בחומר, הכל בקצב שלכם, בזמן שלכם ומהמחשב האישי שלכם!

 

להרשמה לקורס הנדסה תאורית יש ליצור קשר במספר 03-7229034

 

רכישת מנוי לקורס הנדסה תיאורית כרוכה בתשלום סמלי של  598 ש"ח  497 ש"ח (עכשיו במבצע)

 

ברכה והצלחה :)

 

המהנדס אורן פורתאיפוס סיסמה

יש להכניס כתובת אימייל. סיסמה תישלח לתיבת האימייל.